Heeft u vragen of wilt u  lid worden? Neem dan contact op met de desbetreffende contactpersoon via de onderstaande gegevens. Voor algemene vragen kunt u een e-mail sturen naar secretariaat@prcwestland.nl.

FunctieNaamE-mailadres
Voorzitter Hugo Hollandervoorzitter@prcwestland.nl
PenningmeesterHannie Beukerspenningmeester@prcwestland.nl
Secretariaat Springen Joyce Flamanspringen@prcwestland.nl
Secretariaat Dressuur Jolanda Hinsendressuur@prcwestland.nl
Secretariaat FNRSIris van der Zaan & Jessica Laponderfnrs@prcwestland.nl